بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

مجتمع ورزش‌های دریایی کیش
مجتمع ورزش‌های دریایی کیش

مجتمع ورزش‌های دریایی کیش

نوع جاذبه: ورزشی
درجه سختی: آسان
طول بازدید: 180 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره مجتمع ورزش‌های دریایی کیش

اگر بخواهیم از مجهزترین و بزرگترین مجتمع ورزشی-تفریحی ایران نام ببریم، بی‌شک باید از مجتمع ورزش‌های دریایی کیش سخن بگوییم. این مرکز، مرکز ورزش های دریایی هوشمند است که می‌توان ساعت‌ها در آن وقت گذراند.

مجتمع تفریحات و ورزش‌های کیش ساحل، زیبا و تمیز دارد. این مجموعه با آخرین فناوری و بر اساس استانداردهای روز طراحی شده است. طرح این مجتمع برگزیده مجله معتبر New Architect فرانسوی شد و در دو بخش دریایی و ساحلی اجرا شده است.

فضاهای باز ساحلي توسط راهروی تمام چوبي به هم ارتباط دارند و پوشش بالاي سازه بتني را يك سازه پارچه‌ای با طراحي اكوستيك تشكيل داده كه توسط شركت معتبر ايتاليايی ساخته شده و قادر است پژواك صداي باد و امواج دريا را بازسازي نمايد.

در قسمت ساحلي این مجتمع نيز 8 دوش صحرايي براي نمك زدايي شناگران از آب دريا ساخته شده و براي 800 نفر رختكن با استفاده از قفل الكترونيكي تعبيه شده كه توسط سيستم كنترل هوشمند شبكه اداره می‌شود و مراجعين بدون نياز به حمل پول در ساحل با استفاده از مچ بندهاي الكترونيكي تمام نيازهاي خود را به منظور خريد و باز و بسته كردن قفل و فعاليت هاي ديگر برطرف خواهند كرد.

تكنولوژي‌های دیگر مجتمع تفریحالت کیش، سيستمی هواساز VRF است كه در تركيب با سيستم Fresh Air هواي مطلوب داخل رختكن ها را تامين مي كند و كف پوش هاي جديدضد آب كه مانع ليز خوردن شده و ضدباكتري بوده و در برابر ضربه، آتش و پارگي مقاوم است. ضمنا اين مجتمع با استفاده از يك منبع ذخيره 60 هزار ليتري GRP و ژنراتور برق اضطراري مي تواند به صورت مستقل از سيستم برق و آب شهري نيز عمل نمايد.در این مجموعه شما می توانید از انواع تفریحات آبی مانند جت اسکی، پاراسل، غواصی و ... لذت ببرید.

همه این توصیف ها برای آن است که وقتی به کیش رفتید به این مجتمع سر بزنید و از به روز بودن آن لذت ببرید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: