بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

پیست کارتینگ کیش
پیست کارتینگ کیش

پیست کارتینگ کیش

نوع جاذبه: ورزشی
درجه سختی: متوسط
طول بازدید: 60 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره پیست کارتینگ کیش

سفر به جزیره زیبای کیش از آن سفرهاییست که همه اعضای خانواده با توجه به علایقشان میتوانند از سفرشان بیشترین لذت را ببرند.قدم زدن بر روی شن‌های ماسه‌ای گرم، لذت بردن از جاذبه‌های تاریخی، گشت و گذار در بازارها و پاساژها و یا لذت بردن از تجربه های هیجان انگیزو مهیج. اگر از آن دست افرادی هستید که علاقه‌ی زیادی به تفریح با ماشین  دارید با ایران پلنر همراه شوید تا شما را با یکی از هیجان‌انگیزترین ورزش‌ها آشنا کنیم.

اولین کارت (کارتینگ)  درسال ۱۹۵۶ در کالیفرنیای آمریکا توسط آرت انگلز ساخته شد. برای ساختن این کارت ماشین کوچک از چندین لوله و شاسی و یک موتور ماشین چمن‌زنی که به آن متصل بود، استفاده شد. بعدها این ماشین‌های کوچک به تولید انبوه رسیدند و کارتینگ به عنوان رشته مادر اتومبیل‌رانی شناخته شد. کارتینگ درواقع رقابتی میان خودروهایی کوچک است که در پیست‌های کوتاه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. اولین مسابقه کارتینگ هم در آمریکای مرکزی برگزارشد.در ایران هم بعد از 45 سال که از ساخت کارتینگ می‌گذشت این ماشین ها توسط دو ایرانی وارد ایران شدند.

کیش در ایجاد امکانات این تفریح یا ورزش پیش قدم شد. اولین پیست کارتینگ ایران به طول 800 متر در کیش ساخته شد.این پیست به خاطر طولانی بودنش به یکی از  بزرگترین پیست‌های خاورمیانه تبدیل شدو هنوز هم در این جزیره مشغول به فعالیت میباشد. پیست کارتینگ کیش، مرکز تفریحی جذاب و هیجان انگیزی است که  به یکی از پرطرفدارترین  مراکز تفریحی این جزیره تبدیل شده است.

اگر دوست دارید لذت رانندگی و سرعت را تجربه کنید، سری به این پیست کارتینگ بزنید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: