بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

آکادمی غواصی و تفریحات دریایی سیشل
آکادمی غواصی و تفریحات دریایی سیشل

آکادمی غواصی و تفریحات دریایی سیشل

نوع جاذبه: ورزشی
درجه سختی: متوسط
طول بازدید: 20 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره آکادمی غواصی و تفریحات دریایی سیشل

غواصی با ورود به دنیای زیر آب، هم فال است، هم تماشا. هم لذت تماشای جاذبه‌‌ای طبیعی را دارد، هم ورزش است و هم تفریحی آبی. غواصی این روزها طرفداران زیادی دارد و جزیره کیش بهترین جا در ایران است تا بتوانید این وزش، تفریح و دنیای جدید را تجربه کنید.

اما غواصی چیست؟ غواصی، فن شناوری با وسایل تنفس مصنوعی و یا بدون آن‌ها است. غواصی از قدیمی‌ترین ورزش‌های آبی جهان است که ایرانیان از زمان‌های دور دستی به آن داشته‌اند.برخی سابقه آن را در ایران به  صید و صیادی در جنوب ایران برمی‌گردانند که به قرن‌ها قبل از میلاد می‌رسد. مثلا آنکه تاریخ‌نویسان گفته‌اند در دوران خشایارشا، ایرانیان برای خارج کردن صندوقچه‌های طلا و جواهرات کشتی‌های غرق شده، از غواصان استفاده می‌کردند.

اما حالا غواصی یک ورزش همگانی و مفرح در سطح جهان است. ورزشی که نقش بسزایی در توسعه گردشگری دارد. این ورزش مانند تمام ورزش‌ها پیش از هر چیز نیاز به مربی و آموزش دارد. کیش بهترین جا برای این آموزش است.

برای آموزش غواصی می‌توانید به سراغ آکادکی غواصی و تفریحات دریایی سیشل بروید که دو سال است فعالیت می‌کند. مرکز سیشل مجهز به انواع قایق‌هاست و به روزترین تجهیزات و تفریحات دریایی را دارد. مجموعه سیشل با محیطی مجهز و زیبا که استانداردهای مدرن و بین‌المللی را جهت آموزش و تفریح گردشگران فراهم آورده است. حتی اگر  با مهارت شنا آشنا نیستید، می‌توانید با گذراندن 120 دقیقه، همراه با مربی‌های ماهر از زیبایی‌های اعماق خلیج فارس لذت ببرید. همچنین می‌توانید با 4 روز گذراندن دوره آموزش غواصی، از موسسه بین‌المللی PADI مدرک بین‌المللی دریافت کرده و به راحتی در هر کجاغواصی کنید. اگر برای دیدن عمق آب‌های جزایر اطرف کیش، یعنی بنی‌فارور و هندورابی کنجکاوید، آکادمی غواصی سیشل با برگزاری تورهای VIP این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: