بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

کلوپ دریایی اسکوبا
کلوپ دریایی اسکوبا

کلوپ دریایی اسکوبا

نوع جاذبه: ورزشی
درجه سختی: متوسط
طول بازدید: 100 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره کلوپ دریایی اسکوبا

جزیره کیش حتی برای دوست داران ورزش های هیجان انگیز هم، تدارکاتی دیده است که لذت سفر به این جزیره را برایشان دو‌چندان می کند. برای این منظور مکان هایی ساخته شده است که مسافران بتوانند در آنجا هیجان و لذت وصف نشدنی را تجربه کنند.به همین دلیل جزیره ی کیش تبدیل به یک مکان تفریحی با امکانات مدرن شده است، که کیش را به یکی از مقاصد گردشگران و توریست ها تبدیل کرده است.با ایران پلنر همراه باشید تا شما را با این مجموعه های هیجان انگیزآشنا کنیم.

 تفریحات متنوع جزیره کیش یکی از انگیزه های مسافران برای سفر به این جزیره زیباست.یکی ازاین مکان های هیجان انگیز کلوپ دریایی اسکوبا میباشد.تفریحاتی که در این کلوپ ها انجام میگیرد به قدری لذت بخش است که انرژی شما افزایش یافته وآدرنالین بالایی را تجربه خواهید کرد.

امکانات و تفریحات کلوپ دریایی اسکوبا

غواصی، جت اسکی، قایق تندرو، چتر پاراسل، شاتل , بانانا همه تفریحاتی هستند که می‌توانند ضربان قلب شما را به حداکثر برسانند و اوج هیجان را تجربه کنید. برای مثال ورزش پاراسل که هم در گروه ورزش‌های آبی قرار دارد و هم در گروه ورزش‌های هوایی، به این صورت است که شما یک چتر مخصوص را به خودتان میبندید و سوار بر آن می‌شوید و به وسیله‌ یک قایق تندرو با سرعت روی آب کشیده می‌شوید تا اینکه در آسمان اوج بگیرید واز آسمان آب‌های زیبای جزیره‌ کیش را نظاره گرباشید. کلوپ دریایی اسکوبا در ساحل مرجان قرار دارد.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: