بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

مجموعه ورزشی جاذبه کیش
مجموعه ورزشی جاذبه کیش

مجموعه ورزشی جاذبه کیش

نوع جاذبه: ورزشی
درجه سختی: متوسط
طول بازدید: 60 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره مجموعه ورزشی جاذبه کیش

پرش از ارتفاع جز ورزش‌های مهیجی است که امروز در کنار جاذبه‌های طبیعی جهان شکل گرفته‌است. بانجی جامپینگ ورزشی ست که شما در آن، علاوه بر لذت بردن، بر ترس‌های خود نیز غلبه می‌کنید. در اروپا از بانجی جامپینگ با نام ورزش مدیران یاد می‌کنند، چرا که مدیران در بحرانی‌ترین لحظات باید بایستند، بر ترس خود غلبه کنند و با پرش از ارتفاع به موفقیت برسند. این ورزش با لمس نیروی جاذبه 4g  و تجربه استرس بسیار بالا و غلبه بر ترس، یکی از هیجان انگیزترین ورزش‌های جهان است. با ایران پلنر همراه باشید تا با مجموعه ورزشی جاذبه که امکان بانجی جامپینگ در کیش را فراهم کرده آشنا شوید

بانجی جامپینگ، تیرول و صندلی پرتاب

مجموعه جاذبه کیش با وسعت 2000 متر مربع، بانجی جامپینگ با ارتفاع 40 متری و 60 متری که بلندترین بانجی آسیای غربی ست را در خود جای داده‌است. این مجموعه ورزشی مانند سایر مجموعه‌ها، سالن‌هایی جهت ورزش، آموزش و تمرین حرکات TRX دارد. بعلاوه در کنار این‌ها، به برگزاری دوره‌های کار در ارتفاع( آموزش راپل) و تورهای طبیعت که شامل پرش بانجی جامپینگ و سوینگ از پل‌های بلند ایران است، می‌پردازد. شما می‌توانید در کنار ورزش کردن از کافی شاپ و غذای سلامت آن‌جا هم لذت ببرید. اگر مشتاق شدید تا هیجان پرش از ارتفاع 40 یا 60 متری را تجربه کنید، به یاد داشته باشید باید شرایط جسمانی خاصی را رعایت کنید.

بین 35 تا 90 کیلوگرم باشید، مشکلات خاص قلبی، دیسک و آرتروز نداشته باشید، در 24 ساعات گذشته مواد مخدر یا مشروبات الکلی مصرف نکرده باشید و در سلامت کامل جسمی و فیزکی باشید. این را فراموش نکنید که برای پریدن از ارتفاع 60 متر ابتدا باید از ارتفاع 40 متر پریده باشید. هزینه پرش از ارتفاع 40 متر 110 هزار تومان و هزینه پرش از ارتفاع 60 متر 130 هزار تومان است. این مجموعه در کنار شهر زیرزمینی کاریز کیش در مجموعه المپیک کیش قرار دارد و از ساعت 17 الی 24 مشغول به کار است.

علاوه بر بانجی جامپینگ در این مجموعه ورزشی، ورزش‌های هوایی و پرهیجان دیگری همچون تیرول و صندلی پرتاب نیز وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: