بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

شهربازی هایلند کیش
شهربازی هایلند کیش

شهربازی هایلند کیش

نوع جاذبه: تفریحی
درجه سختی: آسان
طول بازدید: 120 دقیقه

سفرهای من

ساخت سفر جدید

مثال: سفر
Notice: Undefined variable: city_name in /home/iranplanne/domains/iranplanner.com/public_html/itn.php on line 28
بهار 1397

افزودن به سفرهای گذشته

سفرهای من

بازگشت

درباره شهربازی هایلند کیش

شهربازی کیش یکی دیگر از جاذبه‌های کیش است. زمینی 3000 متری که با داشتن مجهزترین امکانات تفریحی و رفاهی در نوروز سال 1378 افتتاح شد. مکانی مجهز که با داشتن وسایل بازی متفاوت برای همه گروه‌های سنی مناسب است. شهربازی پیشرفته هایلند همانطور که از نامش پیداست، مجهز به با کیفیت‌ترین دستگاه‌های بازی روز دنیا شده‌است.

رولرکاستر آبی، سورتمه، سفینه، رنجر، چرخ و فلک، ماشین ضربتی آبی، ماشین ضربتی برقی، تاب بچه، سینما 2000، سیمیلاتور، قطار پلاستیکی، آبشار، رودخانه وحشی و دیگر وسایل بازی و سرگرمی که همه گروه‌های سنی را به هیجان می‌آورد و سرگرم می‌کند.

همچنین شما می‌توانید به روزترین تکنولوژی دنیا در زمینه بازی و سرگرمی را در شهربازی هایلند مشاهده کنید برای مثال: سینما هفت بعدی فوق پیشرفته trio_teck کانادا، اولین شبیه ساز پرواز خلبانی با چرخش 720 درجه در کشور، سینما گیم hyper reality ، اوج تمرکز و هیجان در لیزر ماز، اتاق ماموریت فرار scape room و اتاق ارواح سرگردان که همگی در شهربازی هایلند جمع شده‌اند.

در کنار تمام وسیله‌های بازی، برای سرگرمی و نشاط جوانان، کودکان و نوجوانان، رستوران و فست فود و سرویس بهداشتی جهت رفاه حال گردش‌گران و خانواده‌ها تعبیه شده‌است. برای رفتن به این سرزمین هیجان انگیز باید به قسمت مرکزی جزیره، پارک شهر بروید و از تفریح و هیجان آن جا لذت ببرید.

 


 

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: