بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

5 راه برای آنکه همیشه در سفر شارژ باشید

5 راه برای آنکه همیشه در سفر شارژ باشید

مطالب مرتبط

اگر در سفر، شارژ تلفن همراهتان یک روز هم دوام بیاورد خوش شانسید! صفحات نمایش و پردازنده‌های یک تلفن انرژی آن را از می‌خورد حتی اگر اینترنت همراهتان را خاموش کرده باشید. با ایران‌پلنر همراه باشید.

 

نگه داشتن شارژ یک گوشی موبایل در سفر برای امنیت و راحتی موضوع مهمی است. تلفن‌های همراه همگام شما در سفرتان خواهند بود و در صورتی که در کنار جاده نیاز به امدادرسانی یا کمک ضروری داشته باشید، ضرورت پیدا می‌کنند. توسعه در تکنولوژی الکترونیک منجر شده تا به رسانه‌ها و شارژرهای برقی دسترسی خوبی داشته باشیم. در ادامه چند راه برای آنکه گوشی‌ موبایلمان همیشه شارژ داشته باشد و کنارمان باشد را می‌خوانیم.

 

1. شارژر تلفن همراه را از خودتان جدا نکنید

هنگام مسافرت با هواپیما، شارژر تلفن همراه را در چمدانتان قرار دهید و هر زمان که امکان داشت تلفن خود را به برق وصل کنید. فرودگاه‌ها به طور کلی مکان‌هایی برای شارژ تلفن همراه دارند.

 

2. شب‌ها بهترین فرصت برای شارژ تلفن است

تلفنتان را هر شب وقتی در هتل هستید به شارژ بزنید. شروع روز با موبایلی که شارژ آن کامل است به شما کمک خواهد کرد که ارتباطاتتان را در طول سفر حفظ کنید.

 

3. از شارژرهای بدون سیم استفاده کنید

اگر شارژر بدون سیم ندارید، یک شارژر بدون سیم بخرید. مدل‌های مختلف این شارژرها به نوع موبایل شما بستگی دارد. این شارژرها عمر منبع شارژر تلفن همراه شما را بالا می‌برند.

 

4. از شارژر ماشین استفاده کنید

اگر با یک خودرو به مسافرت می‌روید، از شارژر آن استفاده کنید. فندک ماشین جایی است که بتوانید موبایلتان را با آن دائما شارژ نگه دارید.

 

5. از تقویت‌کننده باطری استفاده کنید

یک تقویت‌کننده باطری با قدرت  1400mAh استفاده بیشتر از گوشی هوشمند را فراهم می‌کند. این وسیله با تلفن‌هایی مانند اندروید، بلک‌بری و ویندوز فون هماهنگ است که با USB به شارژر وصل می‌شوند.

 
منابع: traveltips.usatoday.com و http://www.telegraph.co.uk
شهرهای مرتبط
رویدادهای مرتبط
جاذبه های مرتبط
مراکز اقامتی مرتبط
تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: