بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

عید با برنامه سفر کن!

عید با برنامه سفر کن!

نزدیک عید نوروز است و ۱۵ روزِ تعطیلِ لذت بخش پیش رویمان است. اگر تا الان برنامه‌ای برای عید نریختید، بی کار ننشینید و نوروز امسال با برنامه سفر بروید. آن هم سفری پر بار که سال آینده تان را بسازد. سفری که هم دریا داشته باشد، هم کویر و هم جنگل. هم زیبایی‌های طبیعی را شامل بشود و هم جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی. همه چیز اینجا برای داشتن سفری استثنایی آماده است. می‌خواهیم شرق به غرب و شمال به جنوب ایران زمین را با هم بگردیم. پس کافیست با ایران پلنر همراه باشید تا هر کجای ایران پهناور هستید، با برنامه سفرهای چند روزه ایران پلنر تعطیلات خود را طولانی کرده و نوروزی خاطره انگیز را بسازید.

 

۱۴ روز سفر از گرگان به چابهار

با عبور از جاده پر پیچ و خم و بکر توسکستان، طبیعت چشم نواز شهر تاریخی گرگان را پشت سر می‌گذاریم و روانه بندر همیشه بهاری چابهار می شویم. در این مسیر از شاهرود، خور، روستای بیاضیه، یزد، رفسنجان، کرمان و ایرانشهر و جاذبه‌هایی متفاوت بازدید می‌کنیم و در نهایت در کنار آب‌های عمان به چابهار می رسیم. این ۱۴ روز سفری خاطره انگیز در نوروز امسال خواهد بود، آن را از دست ندهید.

 

۱۲ روز سفر از مشهد به چابهار

سفرمان را از مشهدی آغاز می‌کنیم که خود همواره پذیرای مسافران و انبوه زائران است سپس راهی مرزی و مرموز را طی کرده و در طی ۱۲ روز به شهر بهاری چابهار می رسیم. سفرمان قطعاً هیجان انگیز خواهد بود.

 

۱۲ روز سفر از مشهد به بوشهر

یکی از بهترین مقاصدی که می‌توان برای سفری طولانی و لذت بخش انتخاب کرد، بندر زیبای بوشهر است. سفری ۱۲ روزه با برنامه ریزی بسیار دقیق و حساب شده که از مشهد آغاز شده و با عبور از شهرهای مهمی چون یزد، شیراز و کازرون به بندر زیبای بوشهر می‌رسد.

 

۱۲ روز سفر اصفهان به قشم

از پایتخت فرهنگی ایران، شهر اصفهان، رهسپار قشم، شهری که با عجایب طبیعتش باعث تعجب همگان شده است، می شویم. این سفر دوازده روزه خود را با بازدید از پاسارگاد شیراز آغاز می‌کنیم و با قدم زدن بر روی خاک‌های سرخ جزیره هرمز به پایان خواهیم برد. این سفر بسیار دوست داشتنی و زیباست.

 

۱۲ روز سفر از بوشهر به مشهد

شهر مشهد یکی از گزینه‌های مطلوب برای سفر به حساب می‌آید زیرا هم می‌توانیم زیارتی از حضرت رضا (ع) داشته باشیم و هم می‌توانیم از جاذبه‌های تفریحی، طبیعی و تاریخی اش دیدن کنیم. ولی اگر بتوانیم ۱۲ روز برای سفرمان کنار بگذاریم می‌توانیم با گشتن شهرهای مختلف، بسیاری از جاذبه‌های ایران را ببینیم، مخصوصاً که مسیرمان از شهرهای یزد و شیراز عبور می‌کند که از شهرهای بسیار دیدنی ایران به شمار می‌روند. سفر خود را با رفتن به طرقبه و خوردن شیشلیک های بین المللی اش به پایان می‌رسانیم که دیگر نظیرش در جایی پیدا نمی‌شود. این سفر ۱۲ روزه به کامتان.

 

۱۲ روز سفر از رشت به مشهد

باز هم انگیزه سفری در شمال ایران، ما را راهی می‌کند؛ سفری شرجی تا معنویتی تام و تمام. گذر از خط ساحلی شمالی و دیدن موج‌های زیبای دریا این سفر ۱۲ روزه را شیرین و خطره انگیز می‌کند. پیشنهاد می‌کنم حتماً آن را امتحان کنید.

 

۱۱ روز سفر از کرمان به گرگان

از شهر کرمان با تاریخی سخت، پر جنگ و جدال و مردمانی صبور و قناعت پیشه، رهسپار شهر گرگان می شویم. این سفر، سفری خاص و رویایی است و لحظاتی متفاوت را برایتان رقم می‌زند.

 

۱۱ روز سفر از اصفهان به قشم

می‌خواهیم سفری به یکی از جزایر زیبای خلیج فارس داشته باشیم، سفری که می‌تواند به خاطر جاذبه‌های شهرهایی مثل شیراز و بندرعباس که در راهمان قرار گرفته‌اند سفری لذت بخش و خاطره انگیز باشد. البته باید برای این سفر ۱۱ روز زمان بگذاریم که سفرمان قطعاً ارزش این وقت گذاری را دارد. در آخر بعد از گشتن در جزیره زیبای قشم که پر است از جاذبه‌های طبیعی منحصر به فرد سفر خود را در جزیره هرمز به پایان می‌رسانیم که جذابیت فراوانش به خاطر خاک‌های رنگی ای است که تمام جزیره را در برگرفته‌اند.

 

۱۱ روز سفر از ارومیه به مشهد

این بار نیز می‌خواهیم از شهر ارومیه به شهر امام رضا (ع) برویم ولی علاوه بر فکر کردن به مقصد و زیارت سلطان توس بهتر است با اختصاص دادن ۱۱ روز، یک سفر خاطره انگیز را برای خود رقم بزنیم. تبریز، زنجان، قزوین، تهران، سمنان، بسطام، سبزوار و در نهایت مشهد آخرین شهر مورد بازدید است. نوروز امسال لذت این سفر را به خود و خانواده خود هدیه دهید.

 

۱۰ روز سفر از تهران به بندر عباس

برای رهایی از اضطراب شهرهای شلوغ، ساحل نیلگون خلیج همیشگی فارس یکی از بهترین انتخاب هاست. خحصوصا که از پایتخت راهی جنوب ایران شویم. در این مسیر می‌توانیم در اراک، گلپایگان، نجف آباد، یاسوج، شیراز، جهرم، لار و بندر عباس اقامت کنیم و شب‌هایی متفاوت را به ذهن خود بسپاریم.

 

۱۰ روز سفر از تهران به زاهدان

از تهران بزرگ به سوی شهر زاهدان به راه می‌افتیم. در انتهای این سفر، آن هنگام که در شهر زیبای زاهدان قصد گشت و گذار داریم، می‌توانیم خستگی‌های این سفر را در کنار چشمه‌ی زیبا و شاداب حضرت موسی رفع می‌کنیم. این سفر ۸۰ جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی را در بر می‌گیرد. حتماً جزئیات آن را ببینید و فرصت تجربه‌ای متفاوت را از خود نگیرید.

 

۱۰ روز سفر از ایلام به مشهد

مشهد مقدس، شهر حضرت رضا (ع)، بدون شک مهمترین شهر مذهبی کشورمان به شمار می‌رود و از همین رو یکی از بهترین شهرهاییست که می‌توانیم به عنوان مقصد سفرمان انتخاب کنیم. اما با یک برنامه ریزی ۱۰ روزه می‌توانیم علاوه بر حرم سلطان توس از شهرهای بین راه و جاذبه‌های فراوانی هم که دارند دیدن کرده و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنیم. پس از ایلام راهی شده و سفری ماندگار برای خود به جای می‌گذاریم.

 

۱۰ روز سفر از اهواز به مشهد

می‌خواهیم از مرکز استان خوزستان، شهر پر ارزش و مهم اهواز سفری به مشهد مقدس و زیارت حضرت رضا (ع) داشته باشیم. البته در مسیر، جاذبه‌های بین راه را از دست نداده و لذتی دو چندان می بریم. جاذبه‌هایی که هرکدام ویژگی‌های مخصوص خود را دارند. سفری که حدود ۵۰ در صد آن جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی را در بر می‌گیرد و ۲۰ درصد آن طبیعی است.

 

۱۰ روز سفر از مشهد به بوشهر

شاید هر بار که تصمیم داشتیم سفری به بندر بوشهر داشته باشیم هواپیما را بهترین گزینه موجود می‌دانستیم ولی بد نیست اگر ۱۰ روز تعطیلی پیش رو داریم با برنامه ریزی ای دقیق با ماشین، سفری خاطره انگیز به این بندر جنوبی داشته باشیم. البته سفری دقیق و حساب شده که بتوانیم از دیدن جاذبه‌های جذاب بین راه نیز لذت ببریم. پس جزئیات این سفر را از نظر گذرانده و مطمئن باشید، امسال نوروزی ماندگار خواهید داشت.

 

این ها صرفاً تعدادی از برنامه سفرهای پیشنهادی ماست، با مراجعه به سایت ایران پلنر، از سایر برنامه سفرهای بلند مدت و کوتاه مدت ما مطلع شوید و تعطیلات نوروزی خود را به بهترین شکل سپری کنید.

نوروز به کامتان

شهرهای مرتبط
رویدادهای مرتبط
جاذبه های مرتبط
مراکز اقامتی مرتبط
تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات:
من وحیدی
1396/12/14 06:03
عید امد
1 نفر پاسخ داده اند
من وحیدی
1396/12/14 06:03

چشم