بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

در کمپین

در کمپین "منو مامانم" شرکت کنید

بوی بهار می‌آید و بوی مادر هم. درختان شکوفه می‌زنند و لبخند مادر هم. طبیعت سبز می‌شود و خاطره دو نفره‌ای با مادر هم... . روزش مبارک است و به همین مبارکی یک کارِ متفاوت بکن.

چه فرقی می‌کند کجا باشی؟ مگر غیر از این است که همه‌جای ایران نمایشگاهی از تاریخ و فرهنگ است؟! از آلبومت عکس دونفره‌ای با او پیدا کن که در گوشه‌ای از تاریخ و فرهنگ ایرانی ثبت شده باشد. اگر نبود، دستش را بگیر و خودت را به یک فضای تاریخی و فرهنگی ایران برسان. دوربین را رو به خودتان تنظیم کن و یک عکسِ زیبا با مادر؛ که خودش هم بهار است و هم تاریخ، ثبت کن. تو ثبت کن، ماندگاری‌اش با ما! پس برای ثبت یک عکس "دونفر با مامان" هرگوشه از تاریخ و فرهنگ ایرانی که شده، بایست و تیک‌تیک... ثبتش کن! این تویی و تصویر ماندگاری از تو و مادر در مامِ وطن، که برای همیشه، برای ایران خواهد ماند. تیک تیک... فقط ثبتش کن.

 

از امروز تا چهارشنبه‌سوری (22 اسفند) وقت داری تا عکس دونفره‌ای از خودت و مادرت در پس‌زمینه‌ای از یک جاذبه‌ گردشگری برای ما ارسال کنی تا جایزه بگیری.
عکس‌هاتونو یا از طریق دایرکت اینستاگرام ایران‌پلنر  یا از طریق تلگرام ایران‌پلنر و یا از راه ایمیل با ما به اشتراک بگذارید. بیشترین seen و یا بیشترین Like برنده کمپین ماست. :)
 

مسابقه از همین الان آغاز شد...

شهرهای مرتبط
رویدادهای مرتبط
جاذبه های مرتبط
مراکز اقامتی مرتبط
تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: