بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

بیست سال جشن در جزیره آب و آفتاب

بیست سال جشن در جزیره آب و آفتاب

تاریخ برگزاری: از 1396/4/15 تا 1396/6/31 (به مدت 79روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره بیست سال جشن در جزیره آب و آفتاب

تابستان که می‌شود، جزیره کیش میزبان افرادی است که گرمای سوزان و شرجیِ هوا را تاب می‌آورند تا غرق در جذابیت‌های نابِ جزیره شوند. حالا 20 سال است که جشنواره تابستانی کیش، از اواسط تیر تا اواخر شهریور برگزار می‌شود.
شاید در سفر تابستانی به کیش، نتوانید در ساعات گرم روز در ساحل، روی ماسه‌های شفاف قدم بزنید و به خلیج نیلگون فارس خیره و غرق در آرامش شوید، اما این جزیره برای مسافران جایگزین‌های ویژه‌ای دارد.
از رالی‌های خانوادگی تا جشن‌های شاد و رنگارنگ برای کودکان، از تخفیف‌های ویژه مراکز خرید تا افتادنِ قرعه به نام مسافران خوش‌شانس که برنده خودرو می‌شوند، از حضور خواننده‌های پاپ و سنتی تا برنامه‌های ساحلی طنز و غیره، همگی جشنواره تابستانی کیش را به اتفاقی وسوسه‌کننده تبدیل کرده‌اند که حتی در اوج گرمای جزیره نیز، گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.
معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، از پانزدهم تیرماه سال جاری، جشنواره تابستانی کیش را آغاز کرده و این جشنواره، با شعار "به وسعت ایران"، تا آخر شهریور ادامه دارد.
مسافران جزیره کیش برای اطلاع از برنامه‌ها، جشن‌ها، کنسرت‌ها، تخفیف‌ها و غیره، می‌توانند به مراکز گردشگری کیش و یا سایت سازمان منطقه آزاد جزیره کیش مراجعه کنند. 

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: