بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

سوار بر موج‌های خروشان عمان (نخستین جشنواره موج‌سواری در سواحل چابهار و کنارک)

سوار بر موج‌های خروشان عمان (نخستین جشنواره موج‌سواری در سواحل چابهار و کنارک)

تاریخ برگزاری: از 1396/5/30 تا 1396/6/8 (به مدت 10روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره سوار بر موج‌های خروشان عمان (نخستین جشنواره موج‌سواری در سواحل چابهار و کنارک)

آرزوی بسیاری از افراد است که وقتی به قصد جنوب ایران کوله‌بار سفر می‌بندند، بتوانند بر موج‌های دریای نیلگونش سوار شوند و هیجان لذتبخش آن را با لمس خنکای آب، آن‌هم در گرمای شهریورماه سواحل عمان، تجربه کنند.
شاید کمی دیر، اما این آرزو، شهریورماه، درست وقتی موج‌ها اوج می‌گیرند و ارتفاعشان به بیش‌ از یک متر می‌رسد، محقق خواهد شد.
نخستین جشنواره تخصصی موج‌سواری، در قالب گردشگری ورزشی، قرار است در ساحل چابهار و کنارک برگزار شود. دعوت از معلمان و میهمانان خارجی، مثل تیم‌ ملی موج‌سواری کاستاریکا، از دیگر جذابیت‌های این جشنواره ‌است.
بخش آموزشی این جشنواره ، دورۀ آموزشی موج‌سواری، دورۀ مقدماتی مربیگری موج‌سواری، دوره مربیگری درجه سه موج سواری، دورۀ امداد و نجات دریایی مختص موج‌سواری با مدرک فدراسیون جهانی ISA برای بانوان و آقایان با حضور مدرسین فدراسیون جهانی است.
اما بخش‌هایی که همه بتوانند از آن استفاده کنند، مسافرت با کشتی از چابهار تا کنارک، تفریحاتی مثل صید ماهی با قایق، بازدید از جاذبه‌های گردشگری چابهار و جت‌اسکی هستند که بومیان منطقه، نقش مهمی در اجرای آن خواهند داشت.
سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان، با همکاری انجمن موج‌سواری جمهوری اسلامی ایران این جشنواره را ترتیب داده‌اند تا با کمک به توسعه گردشگری این استان، از آن چهره‌ای با ویژگی‌های شاخص گردشگری بسازند.
بنابراین اگر می‌خواهید تجربه‌ای گردشگری با چاشنی ورزش داشته باشید، این جشنواره را از دست ندهید و به تمام کسانی که چشم‌انتظار لذت‌بردن از موج‌های زیبای دریای جنوب بوده‌اند، وعده بدهید که از سی‌ام امرداد تا هشتم شهریور، چابهار را به عنوان مقصد سفرشان انتخاب کنند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سایت انجمن موج‌سواری ایران مراجعه کنید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: