بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

کودکان در دل طبیعت سعدآباد (آموزش طبیعت‌گردی به کودکان)

کودکان در دل طبیعت سعدآباد (آموزش طبیعت‌گردی به کودکان)

تاریخ برگزاری: از 1396/6/3 تا 1396/6/3 (به مدت 1روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره کودکان در دل طبیعت سعدآباد (آموزش طبیعت‌گردی به کودکان)

از آن‌زمان که انسان‌ها با طبیعت یکی بودند، قرن‌ها می‌گذرد؛ دورانی که سازش و هماهنگی و مهربانی با محیط طبیعی، جزئی از زندگی بشر بود و ارتباط عمیق با طبیعت، منجر به خلق فرهنگ و دین و آیین و هنر و ادبیاتی شده بود که انسان امروزی، کتاب‌ها برایش نوشته و سال‌ها درباره‌اش سخن گفته ‌است.

اگرچه با تغییر زندگی انسان‌ها، ارتباط با طبیعت هر روز کمرنگ‌تر شده، اما از اهمیت آن کاسته نشده و هر چقدر هم که انسان‌های امروزی درون سازه‌های آهنی و بتنی بلند و کوتاه زندگی کنند، نمی‌توانند طبیعت را کنار بگذارند.

در این میان، شاید امروزه کودکان بیش از همه قربانی ارتباط کمتر با طبیعت شده باشند، چراکه تکنولوژی جایگزین طبیعت‌گردی شده است؛ یادمان باشد که تقویت رابطه کودک با طبیعت، از بهترین راه‌ها برای ساختن آینده‌ای است که مردم در آن، احترام بیشتری برای محیط طبیعی قائل هستند.

با این توضیحات، جای خالی آموزش به کودکان با هدف نحوه ارتباط برقرار کردن با طبیعت، در کنار دیگر ابعاد زندگی آنها، به شدت احساس می‌شود.

آموزش طبیعت‌گردی و کمپینگ به کودکان ۹ تا ۱۲ ساله در کاخ سعدآباد، از نخستین قدم‌ها برای تقویت حس طبیعت‌دوستی در کودکان است.

خانه طبیعت‌گردی ایران، با همکاری انجمن هواداران میراث، جمعه سوم شهریور، از ساعت ۹:۳۰ تا 13، برنامه ویژه‌ای در کاخ سعدآباد برای کودکان ترتیب داده‌ است که شامل آموزش کمپینگ، آموزش اصول طبیعت‌گردی، آموزش جهت‌یابی، بازدید از دره جنی و برنامه‌های دیگر می‌شود. اگر شما جزو آن دسته از والدینی هستید که تقویت رابطه کودکتان با طبیعت برایتان اهمیت دارد، به طور حتم، این رویداد، اتفاق خوشایندی خواهد بود.

اگر می‌خواهید کودکتان در این دوره شرکت کند، فرقی نمی‌کند که ساکن تهران باشید و یا مسافر تهران. می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۳۸۳۶۰۳۷ تماس بگیرید و کودکتان را ثبت‌نام کنید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: