گردشگری برای همه
بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان

از 1396/6/22 لغایت 1396/6/22
مدت 1روز
اتمام یافته

نمایشگاهی ملی برای توسعه ملی

در اصفهان که بگردیم، در هر گوشه و کناری، در اطراف مناره‌ها، بر سطح گنبدها، بیرون و درون مسجدها، بر دیواره پل‌ها و گذرها و بسیاری مکان‌های دیگر، انواع هنرها همچون کاشی‌کاری، قلم‌کاری، نقره‌کاری، تذهیب، نگارگری و هنرهای دیگری را می‌بینیم که تولید و هنر دست مردمان آن است.

از این گذشته هنرمندان و صنعت‌گران اصفهانی نه فقط در ایران، بلکه در جهان آوازه‌ای بلند دارند.

پس به‌جاست که این شهر تاریخی و زیبا را به عنوان شهر جهانی صنایع دستی بشناسیم و تلاش کنیم تا صنایع دستی آن در چرخه‌ای اقتصادی به توسعه و رشد کشور کمک کنند.

چراکه صنایع دستی امروز در همه‌جای دنیا پلی میان اقتصاد و فرهنگ است و از سوی به اشتغال‌زایی و از سوی دیگر به شناساندن فرهنگ ایرانی یاری خواهد رساند.

برپا کردن نمایشگاهی ملی وسیع برای صنایع دستی در اصفهان و تلاش برای معرفی آن به عنوان شهر جهانی صنایع دستی قدمی در همین راستاست.

هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان که در باغ کاخ چهلستون شهر اصفهان برگزار خواهد شد، علاوه بر محصولات اصفهان، 30 استان دیگر کشور نیز صنایع و هنرهای دستی‌اشان را ارائه خواهند کرد.

با حضور در این نمایشگاه که از تاریخ 22 تا 27 شهریورماه و از ساعت 9 صبح تا 9 شب برقرار است، می‌توانید در 150 غرفه موجود، هم به تماشای هنر و فرهنگ مردمان ایرانی بنشینید و هم این‌که به اقتصاد ایران کمک کنید.