بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات

تاریخ برگزاری: از 1396/6/24 تا 1396/6/27 (به مدت 4روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات شیرین‌ترین نمایشگاه ایران

شیرینی و شکلات چیزی نیست که راحت از خیر آن بگذریم. شکلات‌فروشی‌ها و شیرینی‌فروشی‌ها در سال‌های اخیر در ایران رشد زیادی کرده‌اند. اگر زمانی شیرینی‌فروشی‌های خوب و با کیفیت محدود بودند و حتی به شمار انگشت‌های دست می‌رسیدند، حالا شیرینی‌فروشی‌هایی با محصولات جدید، ابزار نو و طعم‌های متفاوت کم نیستند.

هرچند کیفیت و مرغوبیت شکلات‌ و شیرینی در ایران به پای محصولات بیش‌تر کشورهای خارجی نمی‌رسد، با این حال ایران تلاش کرده با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی سطح تولید این محصولات را بالا ببرد.

به گفته دبیر انجمن صنفی صنایع بیسکوییت، شیرینی و شکلات، سالانه 2 میلیون و 500 هزارتُن شیرینی و شکلات در ایران تولید می‌شود با این حال سرانه مصرف این خوراکی‌ها در ایران نسبت به جهان 40 درصد کمتر است. ایرانی‌ها در سال 20 تا 21 کیلو شیرینی، شکلات، تافی و کارامل می‌خورند.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات ایران قرار است شهریورماه امسال، با هدف ارائه جدیدترین دانش فنی، تکنولوژی، دستاوردها و نوآوری‌های ماشین‌آلات، مواد اولیه و نهایی برگزار ‌شود.

در این نمایشگاه نمایندگانی از 26 کشور دنیا مانند فرانسه، آمریکا، ترکیه، امارات، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و غیره در غالب 68 شرکت خارجی حضور دارند. همچنین 340 شرکت داخلی نیز در سه بخش ماشین‌آلات، مواد اولیه و محصول در نمایشگاه فعالیت خواهند داشت.

جذابیت‌های این نمایشگاه آن را به یکی از پربازدیدترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در ایران تبدیل خواهد کرد و اگر شما نیز از عاشقان خوراکی‌های شیرین هستید این نمایشگاه را که از تاریخ 24 تا 27 شهریورماه و از ساعت 10 صبح الی 18 بعدازظهر برگزار می‌شود از دست ندهید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: