بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

نمایشگاه «تونی کرگ» در موزه هنرهای معاصر

نمایشگاه «تونی کرگ» در موزه هنرهای معاصر

تاریخ برگزاری: از 1396/8/2 تا 1396/10/22 (به مدت 81روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از پارک لاله، موزه هنرهای معاصر

درباره نمایشگاه «تونی کرگ» در موزه هنرهای معاصر تونی کرگ با مجسمه‌هایش به تهران می‌آید

تونی کرگ مجسمه‌ساز انگلیسی-آلمانی  و هنرمند مشهور جهان به ایران می‌آید تا آثارش را در موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش بگذارد.

تونی کرگ از هنرمندانی است نمایشگاه آثارش از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تاریخ موزه جهان است. آثار او تا کنون در کشورهای زیادی از جهان به نمایش درآمده‌اند و طرفداران زیادی دارد.

کرگ در صحبت‌هایش درباره برگزاری نمایشگاه در ایران گفته پیش از او آثاری از اتو پینه و گونتر اوکر نیز در ایران برگزار شده بوده و او وقتی چندماه پیش به ایران آمد درباره هماهنگی‌های ای نمایشگاه با موزه هنرهای معاصر صحبت کرد. 

منتقدان درباره آثار کرگ می‌گویند که مجسمه‌های او محصول ساختارهای درونی و هندسی‌ای هستند که می‌توانیم آن‌ها را بازشناسیم و با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم.

تماشای 60 اثر مجسمه و 140 اثر که طراح‌هایی روی کاغذ از این هنرمند جهانی هستند از همین رو می‌تواند برای هنرمندان و هنردوستان جذابیت‌های زیادی داشته باشد.

در راستای این نمایشگاه همچنین قرار است تونی کرگ مجسمه‌ای نیز برای باغ موزه هنرهای معاصر تهران به اندازه 3 متر و 20 سانتی‌متر بسازد.

نمایشگاه سنگ‌ها و ریشه‌های تونی کرگ دوم آبان‌ماه و ساعت 17 برگزار می‌شود و برای بازدید از این نمایشگاه از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر و جمعه از ساعت 15 تا 18 در موزه هنرهای معاصر حضور داشته باشید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: