بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

رویداد گردشگری تهران تراول شو

رویداد گردشگری تهران تراول شو

تاریخ برگزاری: از 1396/9/2 تا 1396/9/3 (به مدت 2روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: تهران، اتوبان کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2، سالن VIP

درباره رویداد گردشگری تهران تراول شو از صفر تا سفر

2 و 3 آذر رویداد متفاوتی به نام تهران تراول شو یا از صفر تا سفر در تهران برگزار خواهد شد تا بگوید چطور باید سفر کرد و چرا. با ایران‌پلنر حامی معنوی و رسانه‌ای این رویداد همراه باشید.

 

ما ایرانی‌ها خوب نمی‌دانیم که چطور باید سفر کرد. حتی نمی‌دانیم که کجاها برویم بهتر است. ما ایرانی‌ها شاید هم در فرهنگمان و هم در روحیات پرورش‌یافته‌امان شوقِ رفتن به سفر را داشته باشیم، اما بد نیست بدانیم با وجود این شوق و این روحیه، هم سفرهایمان محدودند و هم بی‌کیفیت. به همین دلیل نیز هست که روزهای اول آذر رویدادی در تهران برگزار خواهد شد و 5 مسافر حرفه‌ای در آن شرکت خواهند کرد تا به ما یاد بدهند سفر چیست؟ برای یک سفر خوب چه باید کرد و اصلا از کجا باید یک سفر کننده خوب باشیم؟ شاید نیاز به چنین رویدادی پس از سال‌ها حالا بیش از همیشه مورد نیاز باشد، چرا که علاقمندان به درست سفر رفتن در ایران هر روز بیش‌تر می شوند.

 

تهران تراول شو یک رویداد چندرسانه‌ای است که تلاش می‌کند اطلاعات متنوعی از ویزا گرفته تا انگیزه و ابزار و هزینه سفر را به مخاطبانش بدهد. کارگاه‌های آموزشی آن، نقطه شروع درخشانی برای یادگیری مهارت‌های جدید و اطلاع از منابع موجود خواهند بود که این اطلاعات حضورکارشناسان بین‌المللی پربارتر هم خواهد بود.

لوکا الفاتی(از رهبران مشهور اکسپدیشن، عضوجامعه سلطنتی جغرافیا، عضو هیات علمی پزشکی ويلدرنس، مدرس پشتیبانی‌ از زندگی و پیشگیری از تروما، راهنماي کوهستان و نجات غریق)، تیموتی ورن(گردشگر فرانسوی که بیش از 40 کشور را در 5 قاره دنیا سفر کرده است)، ژاله فیروزبخت(ساکن برلین و کسی که دنیای مُد و سفر را با هم ترکیب کرد)، رضا پاکروان(دوچرخه‌سواری که رکورد دوچرخه‌سواری را به نام خود در فهرست گینس ثبت کرد) و گلاره کیازند(مدیر عکاسی و مسافر نقاط دور دنیا) سخنرانان رویداد "مسافرت تهران" خواهند بود.

اگر دوست دارید با تجربه و داستان‌های سفر این 5 گردشگر حرفه‌ای آشنا شوید و بیاموزید که چطور می‌شود بهتر از قبل سفر کرد، شرکت در این رویداد را که دوم و سوم آذر ماه در پردیس ملت شهر تهران برگزار می‌شود از دست ندهید.

 

برای شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیش‌تر به سایت تهران تراول شو سر بزنید.

برای خواندن گزارش ایران‌پلنر از نشست خبری این رویداد این صفحه را بخوانید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: