بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

هفتمین نمایشگاه هنر دیجیتال

هفتمین نمایشگاه هنر دیجیتال

تاریخ برگزاری: از 1396/9/10 تا 1396/9/14 (به مدت 5روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: خیابان ظفر، خیابان ناجی، بلوار مینا و پلاک 24، گالری محسن

درباره هفتمین نمایشگاه هنر دیجیتال تادائکس این‌بار با ایده‌های جدید می‌آید

هفتمین دوره از نمایشگاه هنر دیجیتال امسال نیز در گالری محسن شهر تهران برگزار خواهد شد. با ایران‌پلنر همراه باشید.

 

هنر دیجیتال قدمت زیادی دارد، در ایران اما این هنر در چندسال اخیر بوده که مورد توجه جدی‌تر قرار گرفته است. هنر دیجیتال که در دنیای مملوء از امکانات دیجیتالی یکی از جذاب‌ترین هنرهاست، هم انیمیشن را شامل می‌شود، هم پرفورمنس را، هم نمایش‌های صوتی را و هم خلق تابلوهای دیجیتال.

نمایشگاه سالانه هنر دیجیتال تهران یا TADAEX شش سال است که تلاش کرده تا پلت‌فرمی را ایجاد کند تا بتوان دیدگاه‌ها، فرهنگ‌ها و سبک‌های زندگی را میان هنرمندان و علاقمندان تبادل کرد. هنر دیجیتال به این اشاره می‌کند که در گذشته خشونت، هژمونی و فقر فرصت کمی را برای تعامل، گفت‌وگو و همزیستی مسالمت‌آمیز میان انسان‌ها وجود داشت؛ خلائی که این هنر حالا آن را پر کرده است.

هفتمین تادائکس (TADAEX) تهران در چند بخش ابزارهای دیجیتال، رویدادها، اخبار به روز و کارگاه‌ها برگزار خواهد شد و کسانی که در این رویداد شرکت کنند شاهد پرفورمنس، نمایش‌های صوتی و تصویری، کارگاه، لحظات برجسته هنری و تجسم‌ها خواهند بود.

احسان رسول‌اف، دبیر این نمایشگاه، هدف از برپایی چنین رویدادی را ایجاد فضایی تخصصی و مستقل برای علاقمندان و جستجوگران هنر دیجیتال است. رسول‌اف معتقد است که چشم‌انداز این نمایشگاه چیزی فراتر از نمایش آثار هنری دیجیتال است و قرار است بستری منعطف و مدرن برای تبادل اندیشه و فرهنگ ایجاد کند. این بستر درواقع کمک خواهند کرد تا هنرمندان و استادان و نمایندگان فستیوال‌های بین‌المللی دانششان را با یکدیگر در میان بگذارند.

در هفتمین دور این نمایشگاه 30 هنرمند بین‌المللی و 20 هنرمند ایرانی در چهار محل برگزاری در تهران حضور خواهند داشت.

همچنین TADAGRANT که در این رویداد برنامه مالی را با پشتیبانی گالری محسن به عهده دارد تا 5 هزار دلار از آثار منتخب حمایت مالی خواهد کرد.

روز جمعه 10 آذر برابر با 1 دسامبر TADAEX از ساعت 16 تا 21 در گالری محسن برگزار می‌شود و نمایشگاه تا 14 آذر ادامه پیدا خواهد کرد. افتتاحییه این رویداد در خیابان ظفر، خیابان ناجی، بلوار مینا و پلاک 24 برگزار می‌شود. برای اطلاعات بیش‌تر نیز می‌توانید به سایت تادائکس بروید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: