بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

جشنواره دوستی میان ایران و کره

جشنواره دوستی میان ایران و کره

تاریخ برگزاری: از 1396/9/13 تا 1396/9/13 (به مدت 1روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: استان تهران، شهر تهران، اتوبان شهید همت، برج میلاد

درباره جشنواره دوستی میان ایران و کره میزبانی ایران از کره‌ای‌ها در روزهای آخر 2017

جشنواره دوستی میان ایران و کره از 11 تا 18 آذرماه در برج میلاد تهران به مدت یک هفته و با برنامه‌های متنوع فرهنگی برگزار می‌شود. با ایران‌پلنر همراه باشید.

 

ابتدای سال 95، حسن روحانی رییس‌جمهور ایران و پارک گئون هی رییس جمهوری کره جنوبی، سال 2017 را برای بهبود هرچه بیش‌تر روابط میان کره جنوبی و ایران، سالِ دوستی ایران و کره نامیدند. حسن روحانی اردیبهشت سال 95 گفت که ایران و کره‌جنوبی در روابط 54 ساله‌اشان هیچ‌گاه مشکلی با یکدیگر نداشته‌اند و رییس جمهور کرده نیز گفت که این دو کشور می‌خواهند دوست و همراه خوبی برای یکدیگر باشند. بر اساس دیدارِ این دو نفر قرار شد تا روابط فرهنگی دو کشور نیز افزایش پیدا کند.

 

جشنواره دوستی ایران و کره، در روزهای آخر سال 2017 قرار است تا بار دیگر به تقویت روابط دو کشور ایران و کره‌جنوبی کمک کند. این جشنواره به مدت یک هفته در برج میلاد برنامه‌هایی همچون نمایش گروه "بلک لایت لند" که اجرای نور و رنگ و موزیک است، اجرای آیینی هنر آشپزی با عنوان نانتا که ظروف آشپزخانه در آن، همراه با موزیک کره‌ای تبدیل به آلات موسیقی می‌شوند، نمایشگاه ورک‌شاپ سوزن‌دوزی کرده‌ای و غیره را اجرا می‌کند.

دو برنامه موسیقایی نمایشی کرده‌ای روزهای 11 و 12 آذرماه در سالن همایش‌ها برگزار خواهند شد و سایر برنامه‌ها نیز روزهای دیگر به انجام می‌رسند. این جشنواره از 11 تا 18 آذرماه از ساعتِ 11 تا 21 در گالری غربی میزبان علاقمندان است.

 

 

 

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: