بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

دهمین دور از فروش آثار هنریِ

دهمین دور از فروش آثار هنریِ "هفت‌نگاه"

تاریخ برگزاری: از 1396/9/3 تا 1396/9/17 (به مدت 15روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره دهمین دور از فروش آثار هنریِ "هفت‌نگاه" هفت نگاه به سال دهم رسید

دهمین دور از فروش آثار هنری با آثار متنوعی از هنرهایی همچون نقاشی، خوش‌نویسی، مجسمه، نقاشی‌خط و غیره از اساتید پیشکسوت و هنرمندان جوان از سوم تا هفدهم آذرماه آغاز به کار کرد.

 

آثار هنری هفت نگاه از سال 87 است که با همکاری چندین گالری هنری و شناخته شده برگزار می‌شود و آثار مختلف به نمایش درآمده در آن به فروش می‌رسند. در ابندا که این نمایشگاه به راه افتاد شاید کم‌تر کسی فکرش را می‌کرد که فروش آثار هنری در ایران به استقبال روبرو شود، چرا که این رویدادی تازه در ایران بود. اما هرسال این نمایشگاه پرشورتر از سال پیش خود برگزار شد.

امسال نیز این نمایشگاه، آثاری از 200 هنرمند را در معرض فروش و نمایش خواهد گذاشت که بخشی از این آثار مربوط به هنرمندان پیشکسوت و بخش دیگر نیز مربوط به هنرمندان جوان‌تر است که بر این اساس قیمت آثار از گران‌قیمت تا قیمت‌های متوسط و ارزان با یکدیگر متفاوت هستند. 

در این دوره گرانترین اثر، تابلوی نقاشی از سهراب سپهری به ارزش 700 میلیون تومان به فروش می‌رسد و شاید کمترین قیمت را اثر هنریِ یک هنرمند جوان به قیمت 100 هزار تومان داشته باشد.

 

نمایشگاه هفت نگاه تا جمعه 17 آذرماه 1396 در فرهنگسرای نیاوران و با همکاری گالرى‌هاى آریا، الهه، گلستان، والى، هفت ثمر و ماه مهر تا هفدهم آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران، روبروی پارک نیاوران ادامه دارد.برپاست. اگر از علاقمندان به تماشا و خرید آثار هنری هستید، این نمایشگاه را از دست ندهید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: