بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

نهمین نمایشگاه گردشگری پارس

نهمین نمایشگاه گردشگری پارس

تاریخ برگزاری: از 1396/9/19 تا 1396/9/22 (به مدت 4روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

درباره نهمین نمایشگاه گردشگری پارس سیلا و پارس

نهمین نمایشگاه گردشگری پارس از 19 تا 22 آذرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود تا پذیرای علاقمندان و قعالان در صنعت گردشگری باشد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس می‌گوید "نمایشگاه گردشگری پارس" با هدف حمایت از هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی این استان برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس خاطرنشان کرد: «با هدف حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان فارس، تاکنون 17 غرفه نمایشگاهی به صورت رایگان به این حوزه واگذار شده است و در صورت نهایی شدن برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در جنب این نمایشگاه، تعداد 150 غرفه به صنعتگران صنایع‌دستی کشور برای ارائه محصولات تولیدی اختصاص خواهد یافت.

در این رویداد شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزه‌های هتل‌داری، ایرلاین‌ها، سامانه‌های رزرو آنلاین هتلی، مناطق آزاد، باشگاه ورزش‌های هوایی و دریایی، مدارس غواصی، مجتمع‌های تفریحی-گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی، برپایی جشنواره اقوام ایرانی، جشنواره بالن‌ها حضور دارند و سه همایش مرتبط با صنعت گردشگری در حاشیه نمایشگاه، شامل گردشگری سلامت گردشگری طبیعی و نقش آی تی در توسعه گردشگری برگزار می‌شوند.

 

نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس از تاریخ19  لغایت 22 آذرماه سال از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز پذیرای علاقه‌مندان  و فعالان صنعت گردشگری است.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: