بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

رونمایی از مجموعه عروسک‌های فرهنگی ملل

رونمایی از مجموعه عروسک‌های فرهنگی ملل

تاریخ برگزاری: از 1396/9/24 تا 1396/9/24 (به مدت 1روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: استان تهران، شهر تهران، میرداماد، خیابان نفت جنوبی، کوچه تابان پلاک 11

درباره رونمایی از مجموعه عروسک‌های فرهنگی ملل نمایشگاه عروسک‌های نرگس روان‌پور

جمعه 24 آذرماه از مجموعه جدیدی از عروسک‌ها در موزه فرهنگی ملل رونمایی می‌شود؛ این عروسک‌ها از مجموعه نرگس روان‌پور به این موزه اهدا شده‌اند و تصویر جدیدی از عروسک‌های محلی و قومی را به نمایش خواهند گذاشت.

موزه عروسک‌های ملل که چندین سال است افتتاح شده، در سال‌های اخیر تلاش کرده تا فرهنگِ ایرانی و سایر فرهنگ‌ها را به زبان عروسک‌ها به نمایش بگذارد. این موزه غیرِدولتی آرشیو بزرگی از عروسک‌های هنرمندان مختلف ایران و جهان را دارد. در ابتدا به نظر می‌آمد که موزه عروسک‌های ملل تنهایی جایی برای کودکان است، اما امروز این موزه به فضایی برای نمایش هنر و فرهنگ مردمِ مختلف، هم برای کودکان و نوجوان و هم بزرگسالان تبدیل شده و این یکی از وجوه تمایز و جذابیت این موزه است.

نمایشِ عروسک‌های مکزیک، روز جهانی صلح، نمایش عروسک‌های بی‌بی حاضر امیدواری و غیره، تعدادی از نمایشگاه‌های برگزار شده در این موزه هستند.

این‌بار در این موزه نوبت به نمایشِ عروسک‌های اهدایی نرگس روان‌پور رسیده تا بار دیگر بتوان فرهنگ و هنر ایرانی را بر تن عروسک‌ها تماشا کرد.

شاید شما هم از علاقمندان به عروسک‌های محلی و قومی، رنگ و درخشش آن‌ها و زبانِ متفاوتشان باشید؛ پس این نمایشگاه را از دست ندهید. آخرین جمعه آذرماه 1396 (24 آذرماه)، از ساعت 11 در محلِ میرداماد، خیابان نفت جنوبی، کوچه تابان، پلاک 11 حضور داشته باشید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: