بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

سومین همایش ملی کودک و طبیعت

سومین همایش ملی کودک و طبیعت

تاریخ برگزاری: از 1396/11/26 تا 1396/11/26 (به مدت 1روز)

وضعیت برگزاری: اتمام یافته

ساعت بازدید: از 9:00 تا 18:00

آدرس: استان تهران، تهران، لویزان، خیابان شهید شعبانلو، سه راه لویزان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، ساختمان معاونت پژوهشی، سالن شهید طهرانی مقدم

درباره سومین همایش ملی کودک و طبیعت

همایش "کودک و طبیعت" با هدف تعریف رابطه کودک و طبیعت و دادن حق تجربه طبیعت به کودکان 26 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

ارتباط کودک با طبیعت و تقویت این ارتباط یکی از مباحث آموزشی کودکان در جهان امروز است. باور به اینکه کودکان باید بتوانند با طبیعت رابطه مسالمت‌آمیز و تنگاتنگی داشته باشند به باور خیلی‌ها اهمیت زیادی دارد چراکه می‌تواند به آینده طبیعت و محیط زیست کمک کند.

از همین رو سومین همایش "کودک و طبیعت" تلاش خواهد کرد تا به وابستگی کودک به جهان طبیعی و منافع کودک از این وابستگی بپردازد.

آشنایی با اهمیت و ضرورت رابطه کودک با جهان طبیعی و منافع آن برای کودکان، آشنایی با مدرسه طبیعت ؛ مفهوم و ساختار، تأکید بر حق طبیعی کودکان برای تجربه مستقیم طبیعت و مدرسه طبیعت؛چیستی و چرایی اهداف این همایش هستند.

در مدرسه طبیعت که برگزارکننده این همایش است، کودک طبیعت را آزادانه، خودانگیخته و بدون برنامه از پیش تعیین شده لمس خواهد کرد و در این فضا در تخیلاتش غرق می‌شود. او در چنین فضایی با جانوران اهلی و گیاهان وحشی و اهلی مختلف در منطقه زندگی خود آشنا می‌شود و در فعالیتهای طبیعی زندگی نظیر جمع آوری گیاهان خوراکی، باغبانی، تیمار حیوانات، تهیه غذا، فرآوری مواد مختلف، ساختن وسایل از مواد طبیعی و نظایر آنها مشارکت خود انگیخته دارد.

اگر علاقمند به شرکت در این رویداد هستید می‌توانید پنج‌شنبه، 26 بهمن ماه در آن، به آدرس لویزانِ تهران، شرکت کنید و از ساعت 9:30 تا 19 بیاموزید که چطور کودکانتان را باید با طبیعت آشتی دهید.

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: