بزودی!

قبلا عضو ایران پلنر بوده ام!

به ما بپیوندید!

بازیابی کلمه عبور

بروز خطا

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه می باشد.

خوش آمدی!

از اینکه به خانواده بزرگ ایران پلنر پیوستید خوشحالیم!

عضویت شما با موفقیت صورت پذیرفت.

ایمیل فعال سازی به ارسال شد.

بروز مشکل

اطلاعات وارد شده را مجددا بررسی نمایید.

اقامتگاه بومگردی گیله بوم چابکسر
اقامتگاه بومگردی گیله بوم چابکسر

اقامتگاه بومگردی گیله بوم چابکسر

نوع اقامتگاه: اقامتگاه بومگردی
  • درگیله بوم، شما زندگی بومی در کنار مردم گیلک رو تجربه می کنید، فضای اینجا ترکیبی از آرایش و معماری بومی و مدرن است، یعنی در عین حال که کفپوش اتاقها از نمد است و روی رختخوابها از چادرشب، امواج wifi برای اتصال به اینترنت چشمک میزنه. اگر می خواهید فضایی با معماری پنجاه سال گذشته را تجربه کنید، اکو کلبه را پیشنهاد میکنیم و اگر چشم انداز اتاق و شیروانی ها را می پسندید، جورخانه فضای مناسبی است.
  • درخت های پرتقال در کل روستا و دوروبر خونه دیده میشوند. اواخر پاییز و زمستان، میتونید با باغبانها در پرتقال چینی شریک بشید. با کمی پیاده روی، به جنگل بروید و شاید با اقبالی خوش بتونید گراز، جغد، شغال، روباه، دارکوب، توکا و سهره ببینید و صدای خوش کوکو را تجربه کنید.
  • فصل بهار، عطر بهارنارنج همه جا رو پر میکنه و توی فصل پاییز و زمستون، میوه های زرد و نارنجی پرتقال، شبیه چراغ روشنی می مونه که درخت های سبز رو چراغونی میکنه. در هر حال، کنار باغ های وسیع، جنگل کونوس و لیلکی را از دست ندید.
  •  نزدیک گیله بوم یه زمین فوتبال است که خیلی از مراسم محلی هم اونجا برگزار میشه، مثل عروسی قاسم آبادی. حتما آهنگ قاسم آبادی شنیدید، آره! ما توی روستای قاسم آباد زندگی میکنیم که لباس و رقص معروفی داره.
  • از لباس فروشی ها دیدن کنید و با فروشنده ها، گپ بزنید. سری به کافه نصرتی بزنید. کافه هر روستایی، محلی برای تجدید خاطره ها، نقد گفتگوی تلویزیون، بازی و باختن و بردن و البته غرق شدن در فضای خسته باغبانان و کشاورزان است. دوربین یادتون نره.
  • مردم این روستا، روزها توی شالیزار،  باغ پرتقال، و مزرعه گل و گیاه مشغولند و شبهای زمستون،  خانمهاشون به رسم قدیم چادرشب می بافند. اگه دوست دارین، از نزدیک با این هنر آشنا بشین، نمدمالی و سفالگری ببینید و از همه مهمتر غذاهای خوشمزه گیلکی که آشپز محلی می پزه، نوش جان کنید.

لیست اتاق ها

تجربه یا سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
نمایش نظرات: